קטלוג מוצרים

דף הבית >> ממתקים ממותגים >> סוכריות ממותגות >> מקלוני תה
 
מקלוני תה
מקלוני תה
מק"ט: GS-SU-7277
תיאור המוצר: 
חברת "גיפט סטוק" גאה במיוחד במוצר זה, שפותח בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות מובילות כדוגמת Alcan ו-Bosch. המוצר מהווה אבן-דרך של ממש בתולדות התה.
מקלוני התה נחשפו לראשונה במספר תערוכות בינלאומיות ברחבי העולם, במסגרתן הוצג המוצר לגדולי השפים ולקניינים המובילים בתעשיית המזון והאירוח העולמית. התגובות היו נלהבות ביותר: "אסתטי", "חכם", "אלגנטי", "נקי" ו-"פשוט" הם רק אחדים משמות התואר והסופרלטיבים בהם הוכתר המוצר במקומות בהם הוצג.
טעמו המשובח של המוצר (תה באיכות Single Estate), אריזתו הייחודית ושיטת ההכנה הקלה והיעילה גרמו לכך שכבר בשלב מוקדם זה, זמן לא רב לאחר השקת המוצר, אנו נחשבים לחברה שחוללה מהפך של ממש בתעשיית התה העולמית.
מקלוני התה מבשרים את תחילת סופם של שקיקי התה המסורתיים. הם אינם מטפטפים ומאפשרים לכל אחד להכין ספל תה משובח בכל מקום ובכל עת - בקלות, בנוחות ובאופן נקי ואסתטי.
המקלון החד-פעמי ממלא הן את תפקידו של שקיק התה והן את תפקיד הכפית או הבוחשן. מקלוני התה מבצעים חליטה נקיה לחלוטין במהלכה נוצר מגע ישיר של המים בעלי התה המשובחים. התמציות והשמנים הארומטיים הגלומים בעלי התה מפעפעים אל
  המים החמים ללא כל בידוד או תוספת של טעמי לוואי - להבדיל מן התהליך המתרחש בעת חליטה של שקיק תה רגיל.
מקלוני התה זכו בחותם ה-Single Estate היוקרתי של ממשלת סרי-לנקה בזכות העובדה שעלי התה המשובחים שהם מכילים גדלים בחוות הגידול היוקרתיות ביותר. לדוגמה: את התה השחור מגדלים באחוזת Cecilian הנמצאת במחוז רוהונה (Ruhuna) שבחבל קאלאוואנה (Kalawana), בשוליו של אחד מיערות הגשם האחרונים בעולם. את התה הירוק מגדלים באחוזת Sanquar הוותיקה והנחשבת שבמחוז Kandy.
תנאי האקלים הייחודיים, שפע המשקעים והטרואר המעולה בשטחיהן של חוות אלה מניבים יבולי תה משובחים כבר 200 שנה, תוך שמירה על רמת איכות קבועה ובלתי-מתפשרת.
מקלוני התה אושרו על-ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) לשימוש בטמפרטורה של עד 121 מעלות צלסיוס. מקלוני התה הופכים את הכנת התה לתהליך פשוט, קל, נקי, אסתטי ונעים ואת הגשת התה לאירוע ייחודי ו-"מדליק"! מקלוני התה מוצעים במבחר טעמים של תה שחור, במבחר טעמים של תה ירוק ובמבחר חליטות צמחים.
תיבת העץ הייצוגית והמהודרת בה מוגשים מקלוני התה זכתה בפרסי עיצוב בתערוכות נחשבות ברחבי העולם.
 
 

לקבלת יחס אישי ומענה לכל שאלותיכם 
התקשרו: 077-300-4230 


   
     

מלאו את טופס הבריף ונוכל לסייע לכם למצוא מתנה בהתאם לדרישות שלכם
טופס בריף למציאת מתנה 

הדפס מוצר


 

לקבלת הצעת מחיר למוצרים והזמנת המוצר 
התקשרו עכשיו  טל: 077-3004230